Fotbalisté SK SLOVANU Dubí z. s. velice děkují všem zastupitelům města Kladna a primátorovi Mgr. Milanu Volfovi za poskytnutou dotaci našemu klubu na opravu zázemí.

V budově proběhla výměna všech strarých oken za nové, vyměnili se vchodové dveře z terasy do klubovny, předělali se z větší části dveře v budově do jednotlivých prostor zázemí.

Máme nový bojler s čerpadlem pro sprchy, sem tam nové osvětlení, novou zasedačku pro výbor s novou dlážděnou podlahou, která může sloužit i pro valné hromady klubu či využití pro osobní potřeby hráčů spojených s oslavami jejich životních událostí a tak podobně.

Ještě je potřeba dodělat spoustu věcí, snad nám budou zastupitelé a město stále nakloněni a budeme moci dokončit i výměnu všech dveří, vybudovat plánované zastřešení terasy pro fanoušky atd., atd. …

S poděkováním za SK SLOVAN Dubí předseda spolku Petr Tutka

 

HISTORIE KLUBU

     Klub SK SLOVAN DUBÍ KLADNO byl založen roku 1913 jeho první název se jmenoval SK Kotva Dubí-byl utvořen nový sportovní kroužek,jehož činost řídil výbor:předseda Antonín Kasík, místopředseda Václav Polívka, jednatel Josef Duda.

     Na podzim však přešlo na ke změně názvu na Slovan Dubí.V Dubí došlo 14.3.1913 ke změně kroužku na Sportovní klub Slovan Dubí.

    Ve výboru funkci předsedy zastával Václav Franka,  funkci sekretáře Josef Duda, který společně s Jaroslavem Jedličkou a místním holičem Rudolfem Šmucrem stál u oficiálního zrodu dubské kopané.

Průlom nastal v roce 2006, když již po hluboké slávě klubu se ujali takzvaní patrioti a bezmezní fandové dubské kopané i mistní obyvatelé lokality se rozhodli k budování nové éry klubu. Především je nutné vzpomenout takové jména jako Jiří Nachtigal, Michal Kohout, Miroslav Ludvík a mnoho dalších. Jmenovaní se ujali vedení klubu a všemi svými sílami se snaží o vybudování nového začátku a éry klubu. Pro začátek byly zvoleny klubové barvy - modrá a bílá, barvy města Kladna a logo klubu, které je uvedeno na stránkách, je též v klubových barvách. Od roku 2006 se pomalu buduje zázemí celého klubu, kde dochází ke změnám v podobě nových sprch pro hráče, místnosti pro rozhodčí, kabiny a především společenská klubová místnost dostála velkých změn a je chloubou klubu. Vše budují členové členské základy klubu svépomoci a jsou hrdi na tyto prostory. Vše se daří jen proto, že členové klubu jsou ochotni obětovat svůj volný čas na zbudováání svého zázemí a především i pro ty , kteří jsou fandy Sk Slovanu Dubí Kladno a navštěvují pravidelně veškerá utkání týmu.

POKUD MÁ NĚKDO VÍCE INFORMACÍ O HISTORII KLUBU ZANECHTE TENTO MATERIÁL V KLUBOVÉ SPOLEČENSKÉ MÍSTNOSTI.

PRO NAŠE ČLENY

Rádi bychom tímto oslovili členskou základnu a uvítali bychom, kdyby tyto stránky byly využívány ke komunikaci mezi vedením klubu, členy a fanoušky.

Byli bychom i rádi, kdyby tyto stránky byly přínosem pro všechny ty co se ctějí něco dozvědět a na něco zeptat popřípadě i navrhnout nějaké úparvy a změny ohledně dubské kopané.

SPONZOŘI

Velké poděkování patří i fa. Alpiq, která nemalými finančními prostředky přispěla na opravy budovy v podobě sponzorského daru.

Dále pooděkování patří i zdejšimu domorodci, obyvateli lokality Dubí, p.Chvojkovi Jiřímu za sponzorské dary v podobě materiálu, který byl využit při opravách v budově a i finanční podporu, která je využita na provoz klubu v jiných formách. 

Velké poděkování patří všem co se bezplatně podílí na rozvoji a výstavbě areálu SK SLOVAN DUBÍ.

Anketa

JSOU DOSTAČUJÍCÍ PROSTŘEDKY OD MĚSTA PRO KLUB SK Slovan Dubí

ANO (7)
27%

NE (19)
73%

Celkový počet hlasů: 26