DISKUZE O VĚŠKERÉM DĚNÍ V KLUBU 

Ptát se zde můžete na vše co Vás trápí ohledně klubu.

Pokládat otázky členům výboru klubu.

Podávat návrhy na vše co byste změnili a jak to zlepšit!

Diskuzní fórum

Slavnost

R.Duda | 28.08.2017

Vážení spoluhráči a členové klubu.Jelikož panují dobré klimatické podmínky,tak by bylo dobré uspořádat příjemné pozápasové posezení na našem hřišti "Na Vysokém".Akce se koná po prvním domácím utkání a to 2.9.2017.Zároveň Vás žádám přinést s sebou malé pohoštění v rámci vašich kuchařských dovedností(ať nejíme jen klobásy)Akce je braná jako zahájení další sezóny a rozloučení se s prázdninami.Proto si udělejte volno,manželky,přítelkyně,přítele nenechte doma.Těším se na příjemné posezení a dobrou zábavu podpořenou výhrou nad Kablovkou.
Fotbalu,zábavě,dobrému pivu a jídlu zdar.Váš Bóža.

Re: Slavnost

Fanynka a pomocnice H | 28.08.2017

Ahojky všem, kdo čtou i píšou. Bóžo moc dobrý nápad :-). Na sobotu už se těším a samozřejmě něco upeču. Užijte si hezký teplý týden a v sobotu AHOJ.

Re: Re: Slavnost

Míra Šlanc | 29.08.2017

Ráďo díky, vystihuješ přesně tu atmosféru, která má náš fotbálek naplňovat. Díky tomu našemu fotbalu máme možnost se pořád setkávat. A jestli se budeme pořád takto společně bavit, bude to ten největší úspěch našeho klubu (nejen hráčů, ale všech členů), na jaký můžeme dosáhnout. Zápas na hřišti trvá 90 minut a každý týden může být jiný, ale to, že jsme kamarádi a přátelé se snad nikdy nezmění.

Gratulace

Míra Šlanc | 28.08.2017

Díky za zvládnuté první utkání ročníku. Slovan Kladno byl nepříjemný soupeř. Všem hráčům pochvala za neuvěřitelně bojovný a soustředěný výkon. Vloudily se i chybičky, ale ty budou pořád, protože o chybách fotbal prostě je. Takto vyvíjející se zápas se dá i prohrát, ale v každém případě se vztyčenou hlavou. Je to i o přístupu k tréninku. Když není fyzická kondice a častý kontakt s bálónem, chybí jistota. Dvě poznámky od diváků mi udělali radost. Velká bojovnost, která byla zřejmě k nepřehlédnutí a hlavně slušnost na hřišti, bez sprostých slov. To vás může těšit. Jinak gratulace i do "B" týmu za výhru v Třebichovicích.

trénink

R.Duda | 22.08.2017

Dnes děkuji za pěkné odpoledne mému vítěznému mužstvu,vedené kapitánem Nachtigalem.Konkrétní díky patří-Tomášovi,Naftovi,Štefanovi,Golmanovi,Davidovi,Ondrovi-hráli jste vážně pěkně a jen tak pokračujte a makejte dál.Kouzlo vítězného Sleziho skončilo tak se nedá nic dělat -vážení protihráči.Fotbalu zdar a ve čtvrtek pokračujeme.
R.D.

Vítězství na turnaji ve Stehelčevsi

Míra Šlanc | 21.08.2017

Chtěl bych poděkovat všem hráčům našeho klubu, kteří se zúčastnili víkendového turnaje ve Stehelčevsi. Vítězství je o to cennější, že za nás hrály rozdílné týmy. V sobotu "B" tým porazil ambiciózní Koleč 4:1 a v neděli "A" tým přehrál nováčka 3.třídy Stehelčeves 5:0. Za týden začínají mistrovské soutěže. Tréninky jsou stále úterý a čtvrtek od 17:30. Hráčům "B" týmu začínají až v 18:00. Trénovat se musí v každé soutěži. A na rozdíl od profesionálních klubů, je náš trénink spíše o zábavě.

Turnaj Stehelčeves

Míra Šlanc | 08.08.2017

Turnaj Stehelčeves 19.8.-20.8.2017

sobota 19.8. Dubí - Koleč 14:30
sobota 19.8. Stehelčeves - Dřetovice 17:30

neděle 20.8. o 3. místo 14:30
neděle 20.8. finále 17:30

<< 20 | 21 | 22 | 23 | 24

Přidat nový příspěvek